When will be Один за всіх next episode air date? Is Один за всіх renewed or cancelled? Where to countdown Один за всіх air dates? Is Один за всіх worth watching?

"Один за всіх" автори представляють як перший український молодіжний телесеріал.

Проект повністю зафільмовано в Україні і працювала над ним українська творча група. Режисер серіалу – Олександр Березань, сценаристи – Вадим Шинкарьов, Ігор Брайченко, Ольга Середа, Влад Бутко, оператори – Юрій Романюк і Влад Коперніков.

Олександр Березань – донеччанин, зараз живе і працює в Києві. Навчався на курсі театральної режисури в Київському національному університеті культури і мистецтв, проте залишив навчання, як каже сам, "тому що треба було знімати кіно й не вийшло суміщати". Досі Олександр працював як театральний режисер (вистави у його постановці йшли в Києві, Олександрії, Донецьку) і кліпмейкер.

"Один за всіх" – його перша робота як режисера телесеріалу. Олександр розповідає: "Узагалі-то я хотів зробити художній фільм, але оскільки на це грошей знайти не вдалося, ми зробили серіал. Фільмували на відео. Це п’ять серій по 47 хвилин". Наміру зробити з "Одного за всіх" кіноверсію у формі повнометражного фільму у авторів немає, однак є інші ідеї, близькі за жанром і формою до цього проекту, які Олександр Березань сподівається в майбутньому втілити в життя: "Зараз у мене є кілька сценаріїв повнометражних фільмів. Один із них – молодіжний фільм, я не сказав би, що за мотивами "Одного за всіх", але теж молодіжна комедія у стилі екшн".

Із прес-релізу серіалу:

"Один за всіх" зачіпає теми кохання, справжньої дружби, нерозуміння між поколіннями й багато інших актуальних молодіжних проблем. Фільм розповідає про невгамовний 11-Б клас, у якому навчаються підлітки, що не піддаються жодному контролю. Перетворивши життя вчителів на справжній жах, 11-Б повністю встановив свої порядки в ліцеї №777. Керує шкільним "бєспрєдєлом" Женя (Андрій Кирилов), який є лідером класу. Між хлопцями існує кругова порука, що об'єднує однокласників гаслом "Один за всіх". Готові на все й керовані загальною ідеєю, школярі як морально, так і фізично, методично знищують викладачів ліцею. Директор (Віктор Цекало), будучи у відчаї, волає до небес і просить підтримки й допомоги. Він отримує допомогу в особі нового викладача Сергія Володимировича (Сергій Развадовський, він же – продюсер серіалу) – бойового ангела, під кодовим ім’ям 07-й.

Саме 07-й повинен виконати нове завдання Небес: "...навести лад у цій школі". Для раніше контуженого 07-го, який бере участь лише в бойових діях, це завдання стане справжнім випробуванням. Адже він так недооцінив своїх опонентів. 07-й під виглядом нового класного керівника потрапляє в ліцей, де йому належить знайти підхід до неприборканого 11-Б. Завдання стає ще складнішим, адже у справу втручаються сам Князь Тьми (Георгій Дрозд) і його вірний помічник Сікст (Михайло Жонін). Добро і Зло влаштовують справжню битву за школярів, підлаштовуючи різні ситуації і втручаючись у повсякденне життя тінейджерів.

Присутність в "Одному за всіх" надприродних сил робить фільм ґротесковим екшном, насиченим приголомшуючими трюками, спецефектами та бойовими сценами. Це комедія ситуацій, що оголює життєві цінності, оформлена сучасною молодіжною музикою (композитор Потап) і несе іскрометний гумор та позитив".

Сюжет

Дія фільму відбувається в одному з ліцеїв Києва. Група старшокласників робить усе, що їм хочеться. Учителі просто безсилі перед ними. Їх здоров'я на грані. Але несподівано поведінкою шибеників зацікавився сам Господь. І в якості учителя хороших манер він посилає ангела, що спеціалізується на найекстреніших ситуаціях..


Genres: Comedy | Drama | Fantasy
Station: Новий канал (UA)
Rating: 0/10 from 0 users
Status: TBD/On The Bubble
End: Nov/18/2005

Один за всіх Season 1 Air Dates


S01E01 - Episode 1 Air Date: 14 November 2005 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S01E02 - Episode 2 Air Date: 15 November 2005 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S01E03 - Episode 3 Air Date: 16 November 2005 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S01E04 - Episode 4 Air Date: 17 November 2005 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S01E05 - Episode 5 Air Date: 18 November 2005 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.Loading... Please wait...

Next Episode of Один за всіх is

unknown.

Take your countdown whenever you go

Synchronize EpisoDate with your calendar and enjoy new level of comfort.


You have to be logged in to use this functionality.

LoginRegister


Looks like something went completely wrong!

But don't worry - it can happen to the best of us,
- and it just happened to you.

Please try again later or contact us.