Kažkas atsitiko

Family | Celebrities | Interview | Current Events

Station:
LNK (LT)

Status:
New Series

Start:
Aug/23/2010

Rating:
0/10 from 0 users

Žvaigždžių gyvenimo aktualijos: kas skiriasi? Kas ką perka ir už kiek? Kas su kuo miega? Viskas smulkiai, aiškiai, šmaikščiai ir iš pirmų lūpų – tai naujoji LNK laida apie žvaigždžių gyvenimą „Kažkas atsitiko“.

Laidą veda nuolatinė TV laidų, naujienų portalų, laikraščių ir žurnalų herojė Oksana Pikul ir aktorius Karolis Sakalauskas. „Tai buvo mano pastarųjų metų svajonė“, - džiaugiasi seksualioji Oksana Pikul, sulaukusi prodiuserio Sauliaus Bartkaus kvietimo vesti savaitinę laidą apie žvaigždžių gyvenimą. Pasak Oksanos, jai labai smagu atsidurti kitoje barikadų pusėje. Buvusi nuolatiniu bulvarinių laidų taikiniu, nuo naujojo sezono Oksana pati nusitaikys į žvaigždes ir slepiamus jų gyvenimus.

„Anksčiau išgalvotos istorijos, netikri gandai ar tam tikri vertinimai manyje sukeldavo pykčio kibirkščių. Dabar į viską žiūriu su šypsena. Atvirkščiai, man labai smalsu – kaip šįkart mane parodys, kokią istoriją ir kaip papasakos, kokį gandą sužinos“, - šypsosi Oksana.

Pasak Karolio, į laidą pateks ne visos žvaigždės, o tik tos, kurioms kažkas atsitiko. „Pamenate, kai man kažkas atsitiko Egipte ir aš sėdėjau kalėjime? Tokia žvaigždės istorija verta pakliūti į mūsų su Oksana laidą“, - sako aktorius, gegužę Egipte įsivėlęs į skandalą dėl esą islamo religijos įžeidimo.Kažkas atsitiko Next Episode Air Date

There is no Next Episode of Kažkas atsitiko planned.

List of episodes

S1E9 - Season 1, Episode 9

Air Date: 18 Oct 2010 15:30 (CDT)

S1E10 - Season 1, Episode 10

Air Date: 25 Oct 2010 15:30 (CDT)

S1E11 - Season 1, Episode 11

Air Date: 08 Nov 2010 14:30 (CDT)