Prieš srovę

Crime | Interview | Politics

Station:
TV3 (LT)

Status:
Returning Series

Start:
Sep/01/2009

Rating:
0/10 from 0 users

Audrė Kudabienė su žiūrovais sveikinsis publicistikos projekte pavadinimu „Prieš srovę“.

„Ieškoti, veikiausiai, verta visą gyvenimą. Tai ne kartą įrodė į mūsų laidą besikreipiantys žmonės. Begalinis noras rasti teisybę, drąsumas ginant savo vaikus ir artimuosius kovoje prieš didelius ir galingus – visa tai mus daro išskirtine tauta. Lietuvos žmonės švenčia tūkstantmetį! Mūsų kūrybinės grupės patirtis kur kas kuklesnė, tačiau džiaugsmas didelis, kai viešumas padeda išspręsti jūsų problemas. Ne vienerius metus filmuodami Lietuvą matome pačius tikriausius žygdarbius ir didvyrius mūsų šalies miesteliuose, ligoninėse ar tiesiog vienišo ir skriaudžiamo žmogaus namuose. Nekantriai laukdami rudens šiandien žiūrovams pristatome naują televizinį projektą „Prieš srovę“. Visa tai, kas bus aktualu, kas palies jūsų širdis, – tvirtina laidos „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė.

Nauja, tačiau laiko patikrinta publicistinė laida TV3 žiūrovams prisistatys ne tik pavadinimą pakeitusi, bet ir pastiprinusi kūrybinę grupę.

„Gal jau traukiasi krizė iš mūsų kiemo? Kartu su pokyčiais ir debiutu TV3 kanale, ne tik atnaujinome laidos gamybai reikalingą techniką, bet ir subūrėme bene stirpiausių laidoje dirbsiančių žurnalistų komandą. Ji žiūrovams stengsis parodyti, kaip vienas rašytojas rašė tai, kas nepastebima: „svarbiausi dalykai akiai nematomi...“ (A.de Saint-Exupery).“

Teisybės paieška ir nematomi atradimai su Audre Kudabiene laidoje "Prieš srovę".Prieš srovę Next Episode Air Date

There is no Next Episode of Prieš srovę planned.

List of episodes

S2E8 - Season 2, Episode 8

Air Date: 26 Oct 2010 14:40 (CDT)

S2E9 - Season 2, Episode 9

Air Date: 02 Nov 2010 14:40 (CDT)

S2E10 - Season 2, Episode 10

Air Date: 09 Nov 2010 13:40 (CDT)