When will be Ревизор next episode air date? Is Ревизор renewed or cancelled? Where to countdown Ревизор air dates? Is Ревизор worth watching?

«Ревізор» — оригінальне українське телевізійне соціальне реаліті-шоу виробництва Нового каналу. Знімальна група проекту разом із ведучою Ольгою Фреймут проводять перевірки готелів, ресторанів, різних точок сфери обслуговування, аби показати споживачам, яким повинен бути справжній рівень сервісу в подібних закладах.

Перший сезон, який стартував 27 серпня 2011 року, довів, що проект потрібен українцям. Завдяки всенародної любові він потрапив до Книги рекордів України, набравши понад 72 тисячі користувачів на офіційній сторінці у Facebook.

Цінність і якість проекту відзначили і професіонали. У 2012 році «Ревізор» отримав національну премію у сфері телебачення «Телетріумф». У 2013 році проект номінований на премію в категоріях «Краща інформаційно-розважальна програма» та «Краща ведуча розважальних програм». У 2013 році «Ревізор» став переможцем премії «Фаворит телепреси».

Перший і другий сезони нелегко далися ведучій і всій команді. Ресторатори і готельєри зачиняли перед ними двері, ображали, простягали руки. Робили все, щоб не допустити перевірки уважної до дрібниць Ольги Фреймут.

Критерії оцінки

Критерії оцінки суворі й незмінні: екстер'єр (місце розташування), інтер'єр, якість обслуговування, чистота, цінова політика та особливості, які створюють атмосферу. «Ревізор» не співпрацює із закладами на їх замовлення, не рекламує їх, не отримує грошей за візити та зйомку на їх території. Усі рахунки сплачує Новий канал. Заклади, які пройшли перевірку у відповідності з високими вимогами «Ревізора» у 1-му та 2-му сезонах отримали срібні таблички-рекомендації. Вони зараз прикрашають фасади та рецепції найкращих готелів і ресторанів України.

Мета «Ревізора» — не зруйнувати бізнес, не відлякати клієнтів, не виставити напоказ брудну білизну в погано прибраному готельному номері, а допомогти! Допомогти співробітникам і власникам закладів побачити слабкі місця в їхній роботі, яких вони не помічають через власну зайнятість та щоденну рутину. А також показати споживачам, яким має бути сервіс, і як відстоювати свої права.


Genres: Interview | Travel
Station: Новий канал (UA)
Rating: 0/10 from 0 users
Status: On Hiatus
Start: Aug/27/2011

Ревизор Air Dates


S05E13 - Полтава Air Date: 01 June 2015 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S05E14 - Відень Air Date: 08 June 2015 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S05E15 - Мелітополь Air Date: 15 June 2015 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S05E16 - Львів Air Date: 22 June 2015 12:00 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.

Next Episode of Ревизор is

unknown.

Take your countdown whenever you go

Synchronize EpisoDate with your calendar and enjoy new level of comfort.


You have to be logged in to use this functionality.

LoginRegister


Looks like something went completely wrong!

But don't worry - it can happen to the best of us,
- and it just happened to you.

Please try again later or contact us.