When will be Вгадай ящик next episode air date? Is Вгадай ящик renewed or cancelled? Where to countdown Вгадай ящик air dates? Is Вгадай ящик worth watching?

"Вгадай ящик"- яскраве шоу, в якому талановиті люди будуть змагатися з зірками за можливість виграти 50 тисяч гривень. Щоб заробити гроші, гравцям потрібно буде довести, що вони не менш талановиті, розумні, сильні або харизматичні, ніж визнані професіонали своєї справи - шановні й відомі особистості України: Влад Яма, Наталя Корольова, Василь Вірастюк, Дмитро Коляденко, Павло Зібров, Анна Безсонова, Степан Казанін, Сергій Сивоха та інші.Судити гравців будуть яскраві представники шоу-бізнесу, які не з чуток знають, що таке талант і харизма, - Ксенія Собчак та Євген Кошовий. А ведучим шоу стане Юрій Горбунов.

Учасникам шоу доведеться поборотися з зірками в чотирьох категоріях: Наука, Спорт, Спів і Танець. У кожній з категорій його чекає дуже сильний зірковий суперник. В одній з цих категорій учасник сильний сам. Зірки, представники 4-х категорій, ховаються в різнокольорових ящиках. Гравець спочатку відкриває ящик категорії, в якій він сам сильний, і якщо перемагає зірку, то далі відкриває ящики навмання. Якщо це спів, то і учаснику, і зірці-співаку потрібно заспівати пісню, якщо танець - станцювати і т.п. А ось хто краще впорається з цим завданням, вирішує журі у складі Ксенії Собчак та Євгена Кошового.

Завдання гравця - перемогти в максимальній кількості категорій. Вартість ящика в першому турі гри становить 1000 гривень. У кожному новому турі вартість ящика зростає до 10, 25 і 50 тисяч гривень відповідно. Скільки грошей отримає кожен учасник, залежить не тільки від його вміння і старання, але і від журі та глядачів у студії. Якщо учасник програє, то втрачає всю накопичену в попередніх турах гри суму. Після будь-якого виграного туру гравець може зупинити гру і забрати зароблену суму грошей.

Genres:
Station: 1+1 (UA)
Rating: 0/10 from 0 users
Status: To Be Determined
Start: 2015-08-14

Вгадай ящик Air Dates


S01E06 - Емілі Москаленко та Алла Медведєва Air Date: 19 September 2015 20:15 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S01E07 - Антон Рибальченко, Христина Гоянюк та Євген Карякін Air Date: 26 September 2015 20:15 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S01E08 - Денис Шафалович та Олена Гладка Air Date: 03 October 2015 20:15 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.


S01E09 - Випуск 9 Air Date: 10 October 2015 20:15 -

Sorry, but right now we don't have any sources for this episode.Loading... Please wait...

Next Episode of Вгадай ящик is

unknown.

Take your countdown whenever you go

Synchronize EpisoDate with your calendar and enjoy new level of comfort.


You have to be logged in to use this functionality.

LoginRegister


Looks like something went completely wrong!

But don't worry - it can happen to the best of us,
- and it just happened to you.

Please try again later or contact us.