When will be Susitikime virtuvėje next episode air date? Is Susitikime virtuvėje renewed or cancelled? Where to countdown Susitikime virtuvėje air dates? Is Susitikime virtuvėje worth watching?

Jeigu galit iš kirvio išvirti košę ar pagaminti ką nors skanesnio ir, kaip manot, sugebėsite tai parduoti tūkstančiams „Iki“ pirkėjų, – tuomet kaip tik jūs turite dalyvauti naujoje TV3 laidoje „Susitikime virtuvėje“. O jei norite kiekvieną savaitę sužinoti naujų receptų ir išrinkti mėgstamiausią „tautos patiekalą“, – tuomet būtinai privalote žiūrėti šią „šviežiai kepamą“ laidą, kurioje savo kulinarijos žiniomis dalinsis „auksinis šefas“ Linas.

„Naujose laidose aš mokysiu, kaip patobulinti jūsų pačių sugalvotus receptus ir susikurti kulinarinius šedevrus. Žodžiu, jūsų – idėjos, mano – patarimai. Be viso to, vėliau stebėsiu, kaip jums sekasi tuos šedevrus pardavinėti „Iki“ parduotuvėse“, – apie būsimą laidą pasakoja „auksinis“ Linas.

Kiekvieną savaitę trys žmonės pristatys savo svajonių receptus ir iš pradžių bandys jais sužavėti vienas kitą bei kulinarijos guru – Liną. Paragavę svajonių patiekalų, dalyviai kartu su Linu nuspręs, kurie du iš trijų savaitės pagamintų produktų verti atsirasti „Iki“ parduotuvių lentynose. Tuomet į žaidimą įsijungs žiūrovai-pirkėjai. Jie visą savaitę galės įsigyti dviejų finalininkų pagamintų produktų. Pirkdami jiems labiau patinkantį jie kartu atiduos už jį savo balsą.

„Kad atiduotumėte savo balsus, – neturėsit siųsti jokių trumpųjų žinučių nei laiškų. Jūs galėsite balsuoti pirkdami laidoje gamintus patiekalus. Atsiras daugiau azarto, žaidimo elementų ir kartu nepamiršim visų pamėgtos patiekalų gamybos. Be to, dalyviai galės net užsidirbti, kas krizės laikotarpiu, manau, yra labai gerai“, – sako laidą kuriančio „Freaky Production House“ prodiuseris Laimonas Kirkutis.

Du laidos finalininkai stengsis, kad per savaitę jų patiekalo būtų nupirkta kuo daugiau, nes visas pelnas atiteks jiems patiems. O tas, kurio pagaminto produkto bus nupirkta daugiau, pateks į superfinalą. Ten, jei pavyks su savo svajonių patiekalu įveikti kitus konkurentus, jis turės galimybę užsidirbti dar daugiau pinigų. (Source: TV3)


Genres: Cooking/Food
Station: TV3 (LT)
Rating: 0/10 from 0 users
Status: In Development
End: May/28/2010

Susitikime virtuvėje Air DatesLoading... Please wait...

Next Episode of Susitikime virtuvėje is

unknown.

Take your countdown whenever you go

Synchronize EpisoDate with your calendar and enjoy new level of comfort.


You have to be logged in to use this functionality.

LoginRegister


Looks like something went completely wrong!

But don't worry - it can happen to the best of us,
- and it just happened to you.

Please try again later or contact us.